Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on KTM 1190, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vauhdikas moottoripyörä on varustettu kaikilla tarpeellisilla herkuilla, kuten Akrapovic Slip-on -putkella ja lisävaloilla, jotka tekevät ajosta nautinnollista. Uusi takarengas ja huoltokirja kertovat, että pyörä on pidetty kunnossa. Penkinlämmittimet sekä kuljettajalle että matkustajalle takaavat mukavat kyydit viileämmilläkin keleillä. Jos tämä KTM 1190 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 10-REN |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1190 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 04/26 78976 km )
- Nelitahti
- Uusi takarengas
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Penkinlämmitin kuljettajalle ja matkustajalle
- Lisävalot
- Powerparts istuin
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Pohjapanssari
- Käsisuojat
- Esijännityksen säätö
- Kulutusosat kunnossa
- Ajomoodit
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Akrapovic Slip-on
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.5.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.5.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1195 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 230 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki