Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on KTM 1290, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vauhdikas moottoripyörä on vähän ajettu ja täynnä ominaisuuksia, jotka tekevät ajamisesta nautinnon. Quickshifter ja keulimisen esto pitävät huolen, että meno on sulavaa, ja säädettävät jarru- ja kytkinkahvat tuovat lisämukavuutta. Vakionopeussäädin auttaa pitämään vauhdin tasaisena, ja kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileinäkin päivinä. Jos tämä KTM 1290 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 27-RJE |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 18800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | moniväri |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1290 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2025) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 02/26 ei ajettu sen jälkeen)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Quickshifter
- Keulimisen esto
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Kaatumatapit
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Arrow putkisto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.6.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2019 |
| Kuutiotilavuus | 1301 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 418 kg |
| Omapaino | 218 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki