Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 32-VIZ |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 8000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 450 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1 om.
- SUOMI-pyörä
- Ajettu noin 130 h (vajaa 8000 km)
- Huoltokirjanpito(viimeisin 113,2 h 6.6.2025)
- Virta- ja tankolukko
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 450 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 12 kw / 16 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 335 kg |
| Omapaino | 120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale