Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on KTM 890, joka on kuin tehty vauhdin hurmasta nauttivalle! Tämä lähes ajamaton moottoripyörä tarjoaa nelitahtisen moottorin voimaa ja on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Tech pack, keulimisen esto ja quickshifter tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi, ja track mode sekä launch control takaavat, että pääset liikkeelle kuin salama. Tehdastakuu on vielä voimassa, joten voit huoletta nauttia kesän seikkailuista. Jos tämä KTM 890 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 25-CNG |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 890 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alv-vähennyskelpoinen
- Lähes ajamaton
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Tech pack
- Keulimisen esto
- Quickshifter
- Launch control
- Track mode
- Tehdastakuu voimassa
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.12.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 889 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki