Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Suzuki DL -moottoripyörä tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta kesäajoon. Tämä vähän ajettu pyörä on varustettu laukkusarjalla, joka sisältää etulaukun ja takalaukut, tarjoten runsaasti säilytystilaa pidemmillekin matkoille. Visiiri suojaa ajoviimalta, ja Leovince-pakoputki tuo ajokokemukseen oman säväyksensä. Ajotietokone auttaa seuraamaan matkan tietoja helposti. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-SGJ |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 47000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Laukkusarja, etulaukku ja takalaukut
- Visiiri
- Leovince pakoputki
- Huoltokirja
- Ajotietokone
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.8.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1037 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 228 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale