Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 39 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Suzuki DL -moottoripyörässä on kaikki, mitä kesän seikkailuihin tarvitset! Tämä vähän ajettu menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Luistonesto ja ABS-jarrut pitävät huolen, että pysyt tiellä kuin liimattu. Kampanja-aikana saat vieläpä ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä Suzuki DL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 81-GMC |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 18000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1. omistaja
- Suomi-pyörä
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Huoltokirja (viimeisin huolto 5/2025 11652km)
- Renkaat kunnossa
- Kulutusosat kunnossa
- Luistonesto
- Rekisteröity kahdelle
- Takajalkatapit
- Sähkökäynnistys
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.4.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.4.2024 |
| Kuutiotilavuus | 645 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 52 kw / 71 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 415 kg |
| Omapaino | 216 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki