Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Suzuki DL-mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä kompakti kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan nauttimaan ajelusta. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät liikkeellelähdöstä vaivatonta, ja tuulisuoja pitää menon mukavana. Takalaukku tarjoaa tilaa tavaroille, ja 12V ulosotto pitää laitteet ladattuina. Tämä siististi pidetty yksilö on vähän ajettu ja huollettu ajallaan, joten matka taittuu turvallisesti. Jos tämä Suzuki DL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FS-184 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 05/25 55800 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.6.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.6.2006 |
| Kuutiotilavuus | 645 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 49 kw / 67 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 420 kg |
| Omapaino | 213 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki