Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Suzuki GSF, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli on pidetty kuin kukkaa kämmenellä, ja huoltokirja kertoo kaiken tarvittavan. Jälkiasenteinen Apple CarPlay / Android Auto -näyttö tuo reitit ja musiikit käden ulottuville, ja kahvanlämmittimet pitävät sormet lämpiminä viileinäkin iltoina. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat tilaa kaikelle tarpeelliselle. Jos tämä Suzuki GSF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 24-ZBI |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 75000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Pyörä
- Huoltokirja, todella hyvin huollettu
- Jälkiasenteinen Apple Carplay / Android Auto näyttö
- Kahvanlämmittimet
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1255 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 475 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale