Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Suzuki GSF, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä nelitahtinen kaunotar on varustettu tuulisuojalla ja ajonestolaitteella, joten matka taittuu turvallisesti ja mukavasti. Uusi akku ja huoltokirja pitävät huolen siitä, että pyörä on valmis tien päälle. Keskiseisontatuki ja sivulaukut tekevät pysähdyksistä ja tavaroiden kuljettamisesta helppoa. Takalaukku tarjoaa lisätilaa kesäretkien varusteille. Jos tämä Suzuki GSF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | PW-874 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 66000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-Pyörä
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Ajonestolaite
- huoltokirja
- Uusi akku
- Keskiseisontatuki
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.4.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.4.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1255 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 475 kg |
| Omapaino | 250 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki