Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FP-582 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 23.11.1998 |
| Ajomäärä | 58000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | BOB.BEIGE |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX-R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Ketjut ja rattaat vaihdettu 2021
- Huoltokirja ( viim 46tkm)
- Uudenveroiset renkaat
- Sähkökäynnistys
- Micronin de-cat sliparit
- Ajotietokone
- Pyörään on vaihdettu paljon osia ja huolettu mm. - staattori ja jännitteensäädin -etutolpat, ketjut, rattaat -pyörään tuunattu: rata-tapit, tuplakupla, säädettävät kahvat ja micronin de-cat pöntto -katti ja iso kasa vakio-osia mukaan
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.2.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.2.2007 |
| Kuutiotilavuus | 599 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 380 kg |
| Omapaino | 191 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI