Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | IP-55 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 15.4.2015 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HO V 399 |
| Malli | VZ |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Metalliväri
- Xenon ajovalo
- Sivulaukut
- Matkustajan istuin & jalkatapit
- Cobran putkisto, vakio mukaan
- K&n ilmansuodatin
- Kardaanivetoinen
- Levyjarrut
- Nestejarrut
- Nestekytkin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.4.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.2.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1553 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 54 kw / 73 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 501 kg |
| Omapaino | 317 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu