Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WK-313 |
| Vuosimalli | 2000 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VZ |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuonti-pyörä (Tuontimaa Saksa 07/2007)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Huoltohistoria (viim. 5/2024)
- Pleksi
- Sissy-Bar tarakalla
- SilverTail sliparit
- Hyvä takarengas
- Kulutusosat kunnossa
- Astinlaudat
- Sähkökäynnistys
- Lisävalot edessä
- Takapenkki
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.7.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.4.2000 |
| Kuutiotilavuus | 805 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 39 kw / 53 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 222 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki