Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph SPEED TRIPLE -mallin moottoripyörässä on kaikki kohdallaan kesän vauhdikkaisiin seikkailuihin! Helmiäisvalkoinen väri ja Arrow slip-onit tuovat tyyliä, ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät menon hallinnassa. Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan. Sähkökäynnistys ja säädettävät jarru- ja kytkinkahvat tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä urheilullinen Triumph SPEED TRIPLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 95-HIC |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 37100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPEED TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuonti-pyörä, tuontimaa Saksa (2016) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto: 10/25 37085 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Helmiäisvalkoinen
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Tangonpää peilit
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Arrow slip-onit
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1050 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 99 kw / 135 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 407 kg |
| Omapaino | 212 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki