Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 45-MFA |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 3000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | STREET TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1.omistajalta
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja( viim 1500km kohdalla)
- Quickshifter
- SW- Motecin sivulaukut pikakiinnikkein
- Scrolling Led-vilkut
- Flyscreeny
- Tailtidy
- TC
- ABS
- Kahvanlämppärit
- Kaatumaraudat
- Bluetooth
- Ajodynamiikan valinta
- 130 hv
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 765 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 384 kg |
| Omapaino | 188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI