Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph TIGER -mallissa on kaikki, mitä kesäseikkailuihin tarvitset! Tämä vähän ajettu moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on kunnossa. Vakionopeussäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia, ja kahvanlämmittimet sekä penkinlämmitin pitävät sinut lämpimänä viileämpinäkin päivinä. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti säilytystilaa, joten tavarat kulkevat mukana vaivatta. Jos tämä Triumph TIGER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 26-GLC |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 20000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TIGER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Upea Hyvin Varusteltu Tiger!
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Huoltohistoria, viim. 11/25 19tkm
- Vakionopeussäädin
- Penkinlämmitin
- Kahvanlämmittimet
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Keskiseisontatuki
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.8.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.8.2022 |
| Kuutiotilavuus | 1160 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 477 kg |
| Omapaino | 255 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale