Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka on kuin luotu kesän seikkailuihin? Vision-mallin VICTORY on juuri se dynaaminen kumppani, joka vie sinut minne haluat. Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu sähkötoimisella tuulisuojalla, kahvanlämmittimillä ja vakionopeussäätimellä, joten matka taittuu kuin siivillä. Musta väri tuo tyyliä ja hihnaveto varmistaa luotettavan kyydin. Älä missaa tätä VICTORY Vision löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 63-EKP |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 34900 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vision |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2022) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto: 07/25 32431 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Radio
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Astinlaudat
- Kahvanlämmittimet
- Selkänoja
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.6.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.4.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1731 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 61 kw / 83 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 642 kg |
| Omapaino | 404 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki