Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha FZ1-N:ssä on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset! Tämä dynaaminen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajelusta. Power Commander tuo lisäpotkua, ja tuulisuoja pitää menon mukavana. Keskiseisontatuki ja sähkökäynnistys tekevät pysähtymisistä ja liikkeellelähdöistä lastenleikkiä. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti säilytystilaa, joten pidemmätkin reissut sujuvat vaivatta. Jos tämä FZ1-N-mallin Yamaha voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 98-ABL |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 77434 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | FZ1-N |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 11/25 77434 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Power Commander
- Tuulisuoja
- Vaihdenäyttö
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku mukaan
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.6.2010 |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 410 kg |
| Omapaino | 226 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki