Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Yamaha FZS -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäpäivien kruunaamiseen! Tämä tuontipyörä Saksasta on rekisteröity kahdelle, joten kaveri kyytiin ja menoksi. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että meno on tasaista ja varmaa. Pyörä on vähän ajettu ja kulutusosat ovat kunnossa, joten ei tarvitse huolehtia ylimääräisistä korjauksista. Sähkökäynnistys ja hyvät renkaat tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Yamaha FZS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 96-CMK |
| Vuosimalli | 2005 |
| Ajomäärä | 25000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | FZS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2/2022)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.2.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2005 |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 420 kg |
| Omapaino | 231 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki