Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 39 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Yamaha MT-01, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä dynaaminen moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan kyydistä. Powercommander ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa, ja hyvät Michelin Pilot Road 4 renkaat pitävät otteen tiessä kuin liimattu. Säädettävät jarru- ja kytkinkahvat sekä siniset teräspunosjarruletkut tuovat lisää fiilistä ja hallittavuutta. Jos tämä Yamaha MT-01 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 79-ZAO |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 55323 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-01 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Rekisteröity kahdelle
- Powercommander
- Hyvät Michelin Pilot Road 4 renkaat
- Säädettävät jarru- ja kytkinkahvat
- Siniset teräspunosjarruletkut
- Sähkökäynnistys
- Ketjuveto
- Nelitahti
- Tuontimoottoripyörä, tuontimaa Viro (2010)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.8.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.7.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1670 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 461 kg |
| Omapaino | 259 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul