Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha MT-09:ssä on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset! Tämä vähän ajettu menopeli on rekisteröity kahdelle, joten kaveri tai kumppani pääsee mukaan seikkailuun. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat sujuvan menon, ja ajomoodit sekä säädettävät kytkin- ja jarrukahvat tekevät ajosta mukautuvaa. Luistonesto ja ABS-jarrut pitävät huolen turvallisuudesta. Hyvät renkaat ja kulutusosat ovat kunnossa, joten tämä pyörä on valmiina suoraan ajoon. Jos tämä Yamaha MT-09 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 18-BIN |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-09 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Säädettävät kytkin ja jarrukahvat
- Luistonesto
- Vaihdenäyttö
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Tankkilaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.5.2020 |
| Kuutiotilavuus | 847 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 367 kg |
| Omapaino | 193 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale