Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha XV:ssä on kaikki, mitä kesäajeluun tarvitset – ja vähän enemmänkin! Tämä dynaaminen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kaveri tai kumppani pääsee mukaan nauttimaan matkasta. Hihnaveto ja nelitahtinen moottori takaavat sujuvan menon, ja kahvanlämmittimet pitävät sormet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Sissy-bar ja takatarakka tuovat käytännöllisyyttä, kun taas kaatumaraudat ja tuulisuoja lisäävät turvallisuutta. Jos tämä Yamaha XV voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NN-217 |
| Vuosimalli | 2002 |
| Ajomäärä | 69500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XV |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 06/25 68000 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Sissy-bar
- Takatarakka
- Astinlaudat
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.6.2002 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.6.2002 |
| Kuutiotilavuus | 1602 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 46 kw / 63 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 528 kg |
| Omapaino | 330 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki