Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 29 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Yamaha XVS -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja baanalle! Nelitahtinen moottori ja hihnaveto tekevät ajosta sujuvaa, ja kaatumaraudat sekä tuulisuoja tuovat lisäturvaa. Sivulaukut pitävät huolen siitä, että kaikki tarpeellinen kulkee mukana. Tämä siisti yksilö on valmiina suoraan ajoon. Jos tämä Yamaha XVS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 71-OGN |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XVS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 11/25 36980 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.4.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1304 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 53 kw / 72 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 497 kg |
| Omapaino | 293 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki