Perustiedot
| Rekisterinumero | IRM-507 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 1.8.2025 |
| Ajomäärä | 130000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Connect |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Huoltomuistio
- Kahdet renkaat
- Kahdet vanteet
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
- Peruutuskamera
- Matkapuhelinvarustus
- Radio, USB, Bluetooth, säätimet ohjauspyörässä
- CD-soitin
- Apple CarPlay
- Lämmitettävä tuulilasi
- 1+2 Etuistuimet Kuljettajan istuin säädettävä
- Auto-Start-Stop -järjestelmä
- Ajotietokone
- Kattokaiteet
- Monitoimiohjauspyörä
- Väliseinä umpinainen, terästä
- Pariovet, takana
- Ilmastointi
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Sivulikuovi matkustajan puolella
- 12V-virtapistoke edessä
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Ohjauspyörän korkeuden - ja syvyyden säätö
- Halogen-ajovalot, etusumuvalot
- Sähkötoimiset ikkunat edessä
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, luistonestojärjestelmä
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2023)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.10.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.12.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1401 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 162 g / km |
| Kokonaismassa | 2240 kg |
| Omapaino | 1670 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy