Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit Connect -mallissa on niin paljon herkkuja, että enää puuttuu vain kuski! Uusi ja ajamaton pakettiauto on varustettu Ford Co-Pilot 360 -järjestelmällä, joka pitää huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Mukana on törmäyksenestoavustin, kaistanpitoavustin ja vakionopeudensäädin, jotka tekevät ajosta sujuvaa. Vetokoukku mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen, joten kesäreissut sujuvat kuin tanssi. Jos tämä Ford Transit Connect voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZPZ-862 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Connect |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 100000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia +seinät
- Ford Co-Pilot 360: Törmäyksenestoavustin törmäysvaroittimella, hätäjarru-, väistö- ja risteysavustimella (sis. jalankulkijoiden ja pyöräilijöiden tunnistus) FBFAF - Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä HLQAB - Kaistanpitoavustin HLNAB - Vakionopeudensäädin ja älykäs nopeudenrajoitin GTDAX/GTCAV - Kuljettajan vireystilan valvonta HLFAC - Parkkitutka - anturit edessä ja takana HNLAB/HNKAB - Mäkilähtöapu
- Liukuovi kuljettajan puolelle
- Vetokoukku
- Ohjelmoitava polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- 10” kosketusnäyttö, äänenvoimakkuuden ja lämpötilan liukusäätimet
- Android Auto ja Apple CarPlay, USB tai langaton yhdistettävyys
- Radio (DAB), Bluetooth, ääniohjaus ja navigointijärjestelmä (sis. vuoden ilmainen Connected Navigation -ominaisuuksien käyttö)
- Manuaalinen ilmastointi
- Väri: Normaaliväri: Frozen White
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 150 g / km |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omapaino | 1588 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr