Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNE-629 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 11.12.2024 |
| Ajomäärä | 123000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Janii / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2019)
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 08/25 - 115tkm)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Kauko-ohjattava keskuslukitus, 2 kauko-ohjainavainta
- Penkinlämmittimet edessä
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Peruutuskamera
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Parkkitutka (anturit edessä ja takana)
- ESP-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Webasto/Eber kellolla
- Vetokoukku
- 1+2 etuistuinten kanssa läpilastausluukku väliseinässä
- Vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Seinien ja lattian vanerointi
- Etusumuvalot
- Ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- Auto-Start-Stop -järjestelmä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.6.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2350 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 171 g / km |
| Kokonaismassa | 2800 kg |
| Omapaino | 2076 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet