Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Ford Transit Custom, joka on kuin tehty kesän reissuille! Tämä uusi ja ajamaton pakettiauto on varustettu kaikilla herkuilla, joita voit toivoa. Sivuliukuovi kuljettajan puolella tekee lastaamisesta helppoa kuin heinänteko. Älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin Stop & Go -järjestelmällä pitää huolen, että matka sujuu kuin tanssi. Navigointi ja 360° kamera varmistavat, että löydät perille ja pysäköinti sujuu kuin leikki. Ja hei, vetokoukku on valmiina vetämään kärryä tai asuntovaunua! Älä missaa tätä Ford Transit Custom löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CPB-644 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän ääneristys
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Seat Pack 56: Limited AGR 1+2 1+1 etuistuimet - kuljettajan AGR-istuin 18-suuntaisella säädöllä ja 4-suuntaisella ristiseläntuen säädöllä - kuljettajan istuimen kyynärnojat - turvaverhot ja sivuturvatyynyt
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Polttoainetankki 70 litraa
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- 17" Kevytmetallivanteet D2YDV
- Grey Matter
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 207 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1970 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & Yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr