Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Uusi ja ajamaton Transit Custom Ford on kuin tehty kesän seikkailuihin! Chrome Blue -metalliväri kiiltää kuin kesäaurinko, ja LED-ajovalot valaisevat tiet pimeinäkin iltoina. Tässä nelivedossa on automaattivaihteisto, joka tekee ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Mukautuva vakionopeudensäädin ja vetokoukku, jolla voi vetää kärryä tai asuntovaunua, tekevät matkasta vaivatonta. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KXP-875 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Chrome Blue |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Metalliväri: Chrome Blue
- LED ajovalot, Automaattiset kaukovalot, LED-päiväajovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Driver Assistance Pack 5: Älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - Navigointi - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin Sähkötaittoiset sivupeilit - Törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin - Sensico-verhoiltu ohjauspyörä
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa, Läpilastausluukku väliseinässä
- Kuormatilan LED-valot ja tavaratilan LED-lisävalot
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaatti-ilmastointi
- Avaimeton käynnistys
- FordPass Connect -modeemi e-call hätäaputoiminnolla, FordPass App (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Lämmitettävä kuljettajan ja etumatkustajan istuimet
- Polttoainetankki 70 litraa
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- H7 AGM 80Ah akut 2 kpl
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 223 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2097 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy