Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä Ford Transit Custom, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin ja arjen askareisiin! Tämä uusi ja ajamaton pakettiauto tarjoaa hybriditeknologian ansiosta vähäpäästöistä menoa, joten voit huristella hyvällä omallatunnolla. Moondust Silver -väritys kääntää katseet, ja tavaratilan vanerointi sekä äänieristys takaavat hiljaisen ja käytännöllisen kuljetuksen. Lämmitettävä ohjauspyörä ja automaatti-ilmastointi pitävät kuskin tyytyväisenä, ja vetokoukku mahdollistaa kärryn vetämisen. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LTN-615 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 54 km |
| Akkukapasiteetti ** | 14,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km. Korkeajänniteakulla takuu 8 vuotta tai 160000 km.
- Driver Assistance Pack 5
- Tavaratilan vanerointi lattia+ seinät ja tavaratilan väliseinän äänieristys
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Moondust Silver
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 167 kw / 227 hv |
| CO₂-päästöt | 90 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2108 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr