Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on pakettiauto, joka tekee arjen pyörittämisestä lastenleikkiä. Tämä uusi ja ajamaton menopeli on varustettu Frozen White -värillä, joka kääntää katseet. LED-ajovalot ja automaattiset kaukovalot valaisevat tiet, kun taas polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää sinut lämpimänä talven tuiskuissa. Vetokoukku on valmiina, kun tarvitset lisäkapasiteettia. Ja kirsikkana kakun päällä, peruutuskamera ja parkkitutkat tekevät pysäköinnistä sujuvaa. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOH-693 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Väri: Frozen White
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- Tavaratilan LED-lisävalot
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Avaimeton käynnistys
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- Kaistanpitoavustin
- Liikennemerkkien tunnistus
- Törmäyksenestoavustin (kameralla toimiva)
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Polttoainetankki 70 litraa
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1960 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy