Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit Custom -mallissa on kaikki, mitä kesäseikkailuihin tarvitset! Tämä uusi ja ajamaton pakettiauto on varustettu kiinteällä vetokoukulla, joten peräkärry tai asuntovaunu kulkee mukana vaivatta. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin pitää huolen, että matkanteko sujuu mukavasti viileinäkin aamuina. Vakionopeudensäädin ja automaatti-ilmastointi tekevät ajamisesta leppoisaa, ja 13" kosketusnäyttö sekä langaton Android Auto/Apple CarPlay tuovat viihteen ja navigoinnin käden ulottuville. Älä missaa tätä Ford Transit Custom löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOL-240 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku, kiinteä
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- Polttoainetankki 70 litraa
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Frozen White
- Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 193 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr