Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Transit Custom -mallin Ford, joka tekee arjen askareista lastenleikkiä! Sininen kaunokainen on varustettu parkki- ja peruutuskameralla, joten ahtaatkin paikat eivät ole enää ongelma. Kuljettajan mukavuudesta huolehtivat lämmitettävät istuimet ja ohjauspyörä, ja 13" kosketusnäyttö pitää viihteen ja navigoinnin käden ulottuvilla. Vakionopeudensäädin ja polttoainekäyttöinen lisälämmitin tekevät pitkistäkin matkoista nautinnon. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOL-867 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150 000 km
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Peruutuskamera
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Polttoainetankki 70 litraa
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä (Diesel-mallit)
- Vetokoukku, kiinteä
- Chrome Blue
- Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 205 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2014 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr