Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOM-502 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT:
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Väri: Frozen White
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Polttoainetankki 70 litraa
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 226 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2153 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy