Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SYY-355 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Digital Aqua Blue |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 333 km |
| Akkukapasiteetti ** | 83,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 125,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS: Kiinteä korko 0 % + 0 € kulut. (Maksimirahoitusaika 60 kk. Ei voi yhdistää liikkeen tai maahantuojan muihin kampanjoihin.) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-e-hya-rahoitus-koroton-kuluton/
- Metalliväri: Digital Aqua Blue
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Driver Assistance Pack 6 Navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Latausjohto 5m (Mode 3, type 2, 32A)
- Tavaratilan vanerointi
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3350 kg |
| Omapaino | 2642 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy