Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi sähköinen Ford Transit Custom, joka tekee arjen askareista lastenleikkiä! Tämä pakettiauto on kuin tehty kesäseikkailuihin, sillä se on varustettu automaattivaihteistolla ja tarjoaa huikean 324 km sähköisen kantaman. Frozen White -väritys ja LED-ajovalot tuovat tyylikkyyttä, ja älykäs vakionopeudensäädin Stop & Go -toiminnolla tekee matkoista sujuvia. Mukana myös vetokoukku, joten kärry tai vene kulkee mukana kuin huomaamatta. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SZJ-675 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 324 km |
| Akkukapasiteetti ** | 83,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 125,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS: Kiinteä korko 0 % + 0 € kulut. (Maksimirahoitusaika 60 kk. Ei voi yhdistää liikkeen tai maahantuojan muihin kampanjoihin.) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-e-hya-rahoitus-koroton-kuluton/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5/2031 tai 150tkm:n asti, Korkeajännite akulla 5/2034 tai 160tkm:n asti
- Alv-vähennyskelpoinen
- Väri: Frozen White
- LED-ajovalot, Automaattiset kaukovalot, Päiväajovalot
- Driver Assistance Pack 6: Älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin Stop & Go -järjestelmällä - Navigointi - 360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin - automaattinen pysäköinti - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Sivuliukuovi kuljettajan puolelle ja matkustajan puolella
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia)
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Automaatti-ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Avaimeton käynnistys
- Kaistanpitoavustin
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit suuntavilkuilla
- Lämmitettävä kuljettajan- ja etumatkustajan istuin
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.5.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.5.2026 |
| Vetopainot | 750 kg / 2300 kg |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3350 kg |
| Omapaino | 2256 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy