Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | XNT-746 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 4.11.2025 |
| Ajomäärä | 110000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 74tkm)
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 10.1.2025/74 tkm)
- 2 x Avain
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Parioivet takana
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka tai -kamera
- Sivuliukuovi - oikean puolen sivuliukuovi ikkunalla
- Tehoakku
- Peruutuskamera
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.8.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 165 g / km |
| Kokonaismassa | 2900 kg |
| Omapaino | 2016 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki