Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-324 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Takuu 5 vuotta/ 150000km
- LED ajovalot
- Päiväajovalot
- Osittain korinvärinen etupuskuri
- Osittain korinvärinen takapuskuri
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- Mustat sivupeilien kotelot
- Sävylasit
- H1-kattokorkeus
- 16" teräsvanteet
- Renkaat 215/65 R16C 109 T
- Täysikokoiset pyöränsuojat
- Sivuliukuovi matkustajan puolella
- Takapariovet
- Takaovien pysäyttimet 90-180 astetta
- Roiskeläpät edessä
- Roiskeläpät takana
- Metallinen väliseinä ikkunalla
- Kuormatilan verhoilu - puolikorkea
- Kuormatilan LED-valot, 2 kpl
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa (L2-mallit)
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Kangasverhoilu Plus Black Onyx
- Hansikaslokero
- Pöytätaso keskimmäisen istuimen selkänojassa
- Sisävalot
- Kahvat A-pilareissa
- Vinyyliverhoiltu ohjauspyörä
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- 4 kaiutinta
- 5G modeemi
- 2 kaukosäädinavainta
- Alkolukon esiasennussarja
- Automaatti-ilmastointi
- Automaattiset kaukovalot
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Avaimeton käynnistys
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kpl (diesel-mallit)
- Kaistanpitoavustin
- Kaksivaiheinen lukituksen avaus (matkustamo ja kuormatila)
- Kuljettajan ikkuna 1 kosketuksella ylös/alas
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Etumatkustajan turvavyön passivointikytkin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Liikennemerkkien tunnistus
- Lämmitettävä tuulilasi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Peruutuskamera
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä (Diesel-mallit)
- Polttoainesäiliö 55 l (Diesel-mallit)
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Törmäyksenestoavustin (kameralla toimiva)
- Vakionopeudensäädin
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Älykäs nopeuderajoitin
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 223 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2113 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki