Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Ford Transit Custom, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä uusi ja ajamaton hybridi-pakettiauto on varustettu LED-ajovaloilla, jotka valaisevat tiet kuin päivänvalo. Aktiivinen vakionopeudensäädin ja 360° kamera tekevät ajamisesta sujuvaa kuin tanssi. Vetokoukku on valmiina vetämään peräkärryä tai asuntovaunua, kun kesälomat kutsuvat. Vähäpäästöinen menopeli, jossa on automaattivaihteisto, kulkee kevyesti ja tyylillä. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-353 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Grey Matter |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 54 km |
| Akkukapasiteetti ** | 14,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm, Takuu korkeajänniteakulle 8v. tai 160tkm
- Alv-vähennyskelpoinen
- Metalliväri: Grey Matter
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Driver Assistance Pack 6: Aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - 360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - Sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Peruutuskamera
- Vetokoukku
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Navigointi, 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaatti-ilmastointi
- Avaimeton käynnistys ja keskuslukitus
- FordPass Connect -modeemi e-call hätäaputoiminnolla, FordPass App (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta)
- Tavaratilan vanerointi (seinät ja lattia), Väliseinän äänieristys
- Kirkkaat kuormatilan LED-valot
- 6 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- 17" Kevytmetallivanteet
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Kaistanpitoavustin
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- Korinvärinen etu- ja takapuskuri
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2300 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 167 kw / 227 hv |
| CO₂-päästöt | 90 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2079 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy