Perustiedot
| Rekisterinumero | FSB-661 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 2.5.2024 |
| Ajomäärä | 233000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Vito |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tavaratilan vanerointi (seinät, lattia ja katto)
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Pariovet takana
- Nahkasisusta
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2024)
- Huoltokirja
- Apumiehenistuin kahdelle
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kallistuksenvakaaja edessä
- Istuinlämmitys kuljettajalle
- Lämmityslaitteessa keraamiset vastukset
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin 5kW kellolla
- Sähkölämmitettävät ja säädettävät ulkopeilit
- Tempmatik-mukavuusilmastointi
- Vakionopeuden säädin nopeudenrajoittimella
- Polttoainesäiliö 70 L
- Turvatyynnyt kuljettajalle ja apumiehelle
- BlueEfficiency-paketti ECO-Start-Stop toiminto ja vaihtamisajankohdan näyttö - akun latauksen hallinta - säätyvä polttoainepumpun toiminta
- Pysäköintitutkat ja kamera
- Vetokoukku
- Vito 4x4 -tekniikkaa: Jatkuva neliveto, voimanjako etu / taka-akseli 45:55, 4ETS-luistonestojärjestelmä, ESP-ajovakaudenhallinta. Jakovaihteisto kytketty suoraan vaihteistoon.
- Radio Audio 10 kahdella kaiuttimella
- kahdet renkaat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.11.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 216 g / km |
| Kokonaismassa | 3050 kg |
| Omapaino | 1937 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik
Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa
Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las