Perustiedot
| Rekisterinumero | OZT-703 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 1.11.2024 |
| Ajomäärä | 129000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vito |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 09/25 - 111 tkm)
- 2x Renkaat
- 2 x Avain
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- Peruutuskamera
- ESP-ajovakauden hallinta
- ASR-luistonrajoitin
- Vetokoukku
- Apumiehenistuin kahdelle
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Vakionopeuden säädin nopeudenrajoittimella
- ABS-jarrut, BAS-jarruassistentti
- Sähkötoimiset ikkunannostimet ohjaamossa
- Ohjauspyörän etäisyyden ja korkeuden säätö
- Monitoimiohjauspyörä ja matriisinäytön mittaristossa
- Huoltoväli 40 000 km
- Radio Audio 10 kahdella kaiuttimella
- Ajonestolaite
- Ajovaloautomatiikka huomiovaloille
- Korinväriset puskurit
- BlueEfficiency-paketti ECO-Start-Stop toiminto ja vaihtamisajankohdan näyttö - akun latauksen hallinta - säätyvä polttoainepumpun toiminta
- Vito 4x2 -tekniikkaa: eVito ja 110/114CDI FWD etuveto, 114/116/119CDI takaveto, ASR-luistonrajoitin, ESP-ajovakaudenhallinta.
- Istuinlämmitys kuljettajalle
- Rengaspainevahti
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Tuontiauto, tuontimaa Tanska (2023)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.8.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 164 g / km |
| Kokonaismassa | 2800 kg |
| Omapaino | 1968 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet