Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Opel Vivaro -pakettiautossa on kaikki, mitä tarvitset sujuvaan arkeen ja vähän ekstraa päälle! Tämä vähän ajettu diesel-käyttöinen työkaveri on varustettu kahdella rengassarjalla, joten olet valmis kaikkiin vuodenaikoihin. Webasto-lisälämmitin pitää kylmät aamut loitolla, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Nahkaverhoiltu ohjauspyörä tuo ripauksen luksusta jokaiseen ajomatkaan. Älä missaa tätä Opel Vivaro löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ETH-421 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 12.12.2024 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vivaro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 02/25 - 42 tkm)
- 2x Renkaat
- 2 x Avain
- Peruutustutka takana
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- Vakionopeudensäädin
- Sadetunnistin
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Radio sis. Bluetooth ja USB
- Etusumuvalot
- Vetokoukun kuula
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä (Webasto)
- Manuaalinen ilmastointi
- Tavaratilan lattiaverhoilu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.1.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 75 kw / 102 hv |
| CO₂-päästöt | 182 g / km |
| Kokonaismassa | 2830 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki