Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi löytö, joka saa arjen rullaamaan kuin unelma! Vivaro-mallin Opel on pakettiauto, joka on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu. Tämä valkoinen kaunotar on varustettu kahdella rengassarjalla, joten olet valmis kesän ja talven koitoksiin. Vakionopeudensäädin ja 7" infotainment-järjestelmä tekevät matkoista sujuvia ja mukavia. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen, joten kesäreissut sujuvat kuin siivillä. Jos tämä Opel Vivaro voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GPA-621 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 42000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vivaro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Petri / Ari / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 12/25 - 41tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihtoväli 60kk/150tkm)
- 2x Renkaat
- Penkinlämmittimet edessä
- ESP Ajonvakautusjärjestelmä, luistonesto
- Kuljettajan Comfort istuin korkeudensäädöllä
- Lämmitettävät etuistuimet
- Vakionopeudensäädin
- Liukuoven ikkuna, kiinteä, oikea puoli
- Sadetunnistin ja ajovaloautomatiikka
- Sähköikkunat edessä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt ja sivuturvaverhot
- 7" Infotainment-järjestelmä, kosketusvärinäyttö, Bluetooth ja USB
- Radio, Bluetooth, USB
- Pariovet, ikkunallinen, 180° (sis. takalasin lämmitys ja pyyhin/pesin)
- Ikkunallinen väliseinä
- Vetokoukku
- Ilmastointi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Lämmitettävät sivupeilit ja 12V virtapistoke tavaratilassa
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- Kauko-ohjattu keskuslukitus murtosuojauksella
- Tavaratilan seinien ja lattian vanerointi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.11.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.11.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 106 kw / 144 hv |
| CO₂-päästöt | 193 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1767 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki