Perustiedot
| Rekisterinumero | BLY-382 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 9.5.2025 |
| Ajomäärä | 280000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Hiace |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Etuistuimet 3 henkilölle
- Kaksitehoiset istuinlämmittimet K+M
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö ja kallistus
- Kuljettajan kyynärnoja
- Säädettävät pääntuet kaikilla paikoilla
- Ilmastointi
- Lämmitettävä takalasi
- Sisäilman kierrätystoiminto
- Kuljettajan etuturvatyyny
- Käyntinopeusmittari
- 2 kaiutinta
- Digitaalikello
- Mittarivalaistuksen säätö
- Radiovalmius pilariantennilla
- Keskuslukituksen sisäkäyttökatkaisin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä autom. nosto/laskutoiminnolla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.5.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.5.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 1890 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant
Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san
Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa
Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san
Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar
Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam
Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam
Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli
Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik