Perustiedot
| Rekisterinumero | FPP-567 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 30.9.2025 |
| Ajomäärä | 29000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Proace CITY |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. Omistaja
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 03/25 - 22 tkm)
- 2x Renkaat
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- 2 x Avain
- Ilmastointi, Manuaalinen
- Istuinlämmittimet
- Istuinpaikkoja, 3
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Ristiselän tuki (kuljettaja)
- Vakionopeussäädin ja nopeudenrajoitin
- Liukuoven ikkuna(t)
- Mäkilähtöavustin
- Sähköinen seisontajarru
- Sähkösäät. sivupeilit
- Sähköikkunat kertapainalluksella edessä
- Audiossa USB ja Bluetooth
- Lasitetut takapariovet
- Liukuovi, Oikella ja vasemmalla
- Hämärätunnistin
- 12v pistoke
- Sumuvalot
- Smart Cargo -läpilastausluukku
- Väliseinä ikkunalla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.10.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.10.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1499 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 2400 kg |
| Omapaino | 1505 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet