Perustiedot
| Rekisterinumero | CZF-811 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 23.6.2025 |
| Ajomäärä | 376000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | RAV4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Milad Amiri
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- 2-paikkainen
- Lohkolämmitin ja sisätilanpistoke
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Vakionopeudensäädin
- Radio/CD-soitin
- Ajotietokone
- Avaimeton käynnistys
- Vetokoukku
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.6.2006 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2230 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 185 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1670 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jahesh Amiri
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;iri;.am;esh;jah
Kalle Tirronen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ron;tir;le.;kal
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet