Perustiedot
| Rekisterinumero | GOO-250 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 13.6.2025 |
| Ajomäärä | 360000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Amarok |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 10 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Milad Amiri
Automyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ruotsi-auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Automaattinen ilmastointi
- Penkinlämmittimet edessä
- Vakionopeudensäädin
- Radio/CD-soitin
- USB/AUX-liitäntä
- Ajotietokone
- Vetokoukku
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- 2-Paikkainen
- Kahdet renkaat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.5.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.2.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 3200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 132 kw / 179 hv |
| CO₂-päästöt | 216 g / km |
| Kokonaismassa | 2820 kg |
| Omapaino | 2120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veckjärventie 5, PORVOO
Tätä ajoneuvoa myy
Pauli Patrakka
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;rak;pat;li.;pau
Sebastian Kontuniemi
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nie;ntu;.ko;ian;ast;seb
Petrit Dumani
Automyyjä FI | EN | AL
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;man;.du;rit;pet
Tiia Carlstedt
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;dt/;ste;arl;a.c;tii
Aino Asikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;sik;o.a;ain
Kasper Pihlström
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;m/r;tro;hls;.pi;per;kas
Milad Amiri
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ami;ad.;mil
Leevi Paananen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nan;paa;vi.;lee
Daniel Lindlöf
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;of/;ndl;.li;iel;dan
Jonas Oljemark
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;rk/;ema;olj;as.;jon
Tuukka Turunen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;run;.tu;kka;tuu
Antti Hautala
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;hau;ti.;ant
Petri Nurmi
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;nur;ri.;pet