Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | KSS-554 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 23.10.2025 |
| Ajomäärä | 180000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Janii / Jari - 020 788 1285
- Suomi-auto
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 10/25 - 170tkm)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- 2 kpl kauko-ohjausavaimia
- USB-liitäntä
- Peruutuskamera
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnon
- Climatic-puoliautomaattinen ilmastointi
- Led ajovalot/päivävalot
- Moottorin sammutusautomatiikka, Start/Stop
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Sony stereot peruutuskameralla
- Ohjaamossa 1+2 istuimet
- Kyynärtuet kuljettajan istuimessa.
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Vakionopeudensäädin
- Seinien ja lattian vanerointi
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Ajastinkello vakiona olevaan polttoainekäyttöiseen lämmittimeen
- Mittarivalaistuksen säätö
- Takapariovet ikkunoin, normaalisaranoin
- Liukuovi oikealla
- Kannellinen, lukittava hansikaslokero
- Vetokoukku, kiinteä, 13 -napainen sähköliitin
- Pieni mukavuuspaketti
- Seisontalämmitin ajastinkellolla
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Täyskorkea väliseinä, jossa kiinteä ikkuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.1.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 175 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 2253 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet