Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRL-161 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Agate Black |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Tourneo Custom |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 8 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 332 km |
| Akkukapasiteetti ** | 83,0 kWh |
| Suurin latausteho ** | 125,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 500 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- YHTEYDENOTOT:
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm, Takuu korkeajänniteakulle 8v. tai 160tkm
- Alv-vähennyskelpoinen
- Metalliväri: Agate Black
- LED ajovalot, Päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Driver Assistance Pack 6: Aktiivinen vakionopeudensäädin (Stop & Go -järjestelmällä) - Peruutuskamera,360° kamera - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Sivuliukuovet sähkötoimiset molemmilla puolilla
- Seat Pack 23: Titanium / X AGR 1+1 Sensico 1+1 etuistuimet - sensico-verhoilu, tumma - kuljettajan AGR-istuin 8-suuntaisella sähkösäädöllä ja 4-suuntaisella ristiseläntuen säädöllä - etumatkustajan istuin 6-suunnan sähkösäädöllä ja ristiseläntuella - kyynärnojat
- 2. rivillä 3 yksittäistä istuinta
- 3. rivillä 1+2 istuimet
- B&O äänentoisto, 15 kaiutinta
- Navigointi, 13" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 2-alueinen automaatti-ilmastointi
- Takatilan ilmastointi
- Lämmitettävä tuulilasi
- Avaimeton käynnistys ja keskuslukitus
- Ford Connect -modeemi (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta, FordApp)
- 17" kevytmetallivanteet
- Ilmalämpöpumppu
- Tummennetut lasit B-pilarista taaksepäin
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- 95Ah H8 AGM akut, 2 kpl
- Roiskeläpät edessä ja takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3350 kg |
| Omapaino | 2579 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy