Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit -tila-auto tarjoaa monipuolisuutta ja mukavuutta arjen ajomatkoihin. Tämä uusi ja ajamaton ajoneuvo on varustettu nahkaverhoilluilla istuimilla, jotka lisäävät matkustusmukavuutta. Kesäajoon sopivat LED-ajovalot ja mukautuva vakionopeudensäädin tekevät ajamisesta miellyttävää. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin varmistaa, että auto on aina valmiina lähtöön. Vetokoukku mahdollistaa perävaunun vetämisen, mikä lisää auton käytännöllisyyttä. Jos tämä Ford Transit voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GRR-812 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Agate Black |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Upea retkeilyvarusteltu iso Transit
- 165hv automaatti.
- Huippuvarustelu
- Eristetty takatila
- Nahkaverhoillut etuistuimet tikkauksilla
- Nahkaverhoillut takaistuimet tikkauksilla, jalkatuella ja kyynärtuella
- Jääkaappi 40l.
- Integroitu mikroaaltouuni
- Siniaalto invertteri 1500W/12V
- LED-tunnelmavalot
- Takaspoileri LED-äärivaloilla
- Kylkiputket askelmilla, mustat.
- Etuhelmaputki, musta.
- Aktiivinen vakionopeudensäädin
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastintoiminnolla ja kaukosäädöllä
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Alumiinivanteet kesärenkaissa
- Sähkösäätöiset peilit
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sivuliukuovet molemmilla puolilla
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Xenon ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Peruutuskamera 360°
- Parkkitutkat edessä ja takana
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Kuljettajan turvatyyny
- Navigointijärjestelmä
- Automaattinen ilmastointi
- 12" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet.
- Metalliväri Agate Black
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Petri / Ari / Jari - 020 788 1285
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 235 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Joona Rinne
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet