Perustiedot
| Rekisterinumero | YMR-126 |
| Vuosimalli | 2027 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EV2 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 308 km |
| Akkukapasiteetti ** | 42,2 kWh |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 500 € romutuspalkkio!
- Kysy auton saatavuudesta myyjiltämme!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Helmiäisväri: Deluxe White
- Premium Pack Sähkösäätöinen kuljettajan istuin, Sähkösäätöinen kuljettajan ristiselän tuki, Harman & Kardon äänentoistojärjestelmä
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Ilmalämpöpumppu
- 11 kW 3-vaiheinen latauslaite (auton sisäinen)
- Korkeajänniteakun esilämmitysjärjestelmä
- Latauskaapeli normaali-/ asiointilataukseen (Lataustapa / Mode 3)
- Etäisyysäädettävät takaistuimet (4P-mallit)
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- 18” kevytmetallivanteet
- Ajovalot, LED
- Takavalot, LED
- Ilmastointi, automaattinen 2-alueinen
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Elektroninen vaihteenvalitsin
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Apple Car Play -yhteensopivuus
- Android Auto -yhteensopivuus
- Langaton matkapuhelimen lataus (vaatii Qi-teknologiaa tukevan puhelimen)
- Kia Connect -etähallinta
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- Jarrutusenergiantalteenoton säätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth handsfree
- Tummennetut takaikkunat
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Ajotilan valinta (Eco, Normal, Sport, Snow)
- Risteävän liikenteen aktiivinen turvajärjestelmä (peruutettaessa)
- Mäkilähtöavustin
- Mukautuva kaistallapitoavustin
- Moottoritieajoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Katvealueen valvontajärjestelmä
- Kaistanvaihtoavustin
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä risteystoiminnolla
- Aktiivinen kaistavahti
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Sähkötoiminen pysäköintijarru
- Etutavaratila, 15L
- Ulkokahvojen automatiikka
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- USB-liitin, edessä
- USB-latausliitin, edessä 2 kpl
- USB-latausliitin, takana 2 kpl
- Isofix-kiinnikkeet toisella rivillä reunapaikoilla (2 kpl)
- 50/50-suhteessa taittuvat takaistuimien selkänojat
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 750 kg |
| Teho (kW/hv) | 107 kw / 145 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2020 kg |
| Omapaino | 1640 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy