Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 37 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi uusi ja ajamaton KIA EV5 -mallin maastoauto, joka vie sinut sähköisesti ja vähäpäästöisesti kesän seikkailuihin! Tämä moderni menopeli on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä, joka tekee moottoritieajosta lastenleikkiä. Navigointijärjestelmä ja peruutuskamera pitävät huolen siitä, että pysyt kartalla ja parkkeeraus sujuu kuin tanssi. Ilmastointi ja istuinlämmitys takaavat mukavuuden kaikissa keleissä. Jos tämä KIA EV5 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOM-949 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EV5 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 505 km |
| Akkukapasiteetti ** | 81,4 kWh |
| Suurin latausteho ** | 150,0 kW |
| Latausliitäntä | , |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 500 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Ilmastointi, automaattinen 2-alueinen
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- 60/40-suhteessa taittuvat takaistuimien selkänojat'
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet toisella rivillä reunapaikoilla (2 kpl)
- Istuinlämmitys takaistuimilla
- Korkeus- ja etäisyyssäädettävät niskatuet edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuen sähkösäätö
- Kuljettajan istuimen sähkösäätö
- Lehtitaskut etuistuimien selkänojassa
- Ajonhallintajärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Moottoritieajoavustin
- Ilmalämpöpumppu
- Ilmastoinnin sähköinen lisälämmitin, PTC-vastus
- Istuinlämmitys etuistuimilla
- Korkeajänniteakun esilämmitysjärjestelmä
- Lämmitettävä takaikkuna
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- Elektroninen vaihteenvalitsin
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuikkunoiden turvaverhot
- Turvatyyny keskellä etuistuimien välissä
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Android Auto -yhteensopivuus
- Apple Car Play -yhteensopivuus
- Bluetooth handsfree
- Kia Connect -etähallinta
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Langaton matkapuhelimen lataus (vaatii Qi-teknologiaa tukevan puhelimen)
- USB-latausliitin, edessä 2 kpl
- USB-latausliitin, takana 2 kpl
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Audiojärjestelmä
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Radio, RDS, DAB
- Metalliväri: Fusion Black
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2580 kg |
| Omapaino | 2069 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr